Verslas

2018.10.21 19:30

G. Armani: „Armani“ mados namai ir toliau liks nepriklausomi

BNS2018.10.21 19:30

Italijos mados namai „Armani“ toliau liks nepriklausomi ir nepereis į užsienio investuotojų rankas, verslo portalui „Milano Finanza“ sako bendrovės įkūrėjas Giorgio Armani.

„Aš visada tikėjau, kad ekonominė nepriklausomybė yra esminis visiškos darbo laisvės principas“, – teigia G. Armani.

84 metų mados pasaulio legenda teigė, kad užsienio investuotojai daugybę kartų į jį kreipėsi dėl mados namų pardavimo, bet jo atsakymas „visada buvo tas pats“.

Per pastaruosius porą dešimtmečių užsienio investuotojams buvo parduoti ne vieni garsūs Italijos mados namai, įskaitant „Gucci“ ir „Fendi“. Be to, rugsėjį buvo paskelbta apie „Versace“ pardavimą JAV mados namams „Michael Kors“.

G. Armani pripažino, kad tokie mados namų pardavimai gali pažeisti Italijos nacionalinį pasididžiavimą, bet pridūrė, jog tai yra besikeičiančių laikų ir globalizacijos ženklas.

„Šių mados namų gyvastis yra itališka: jei šį principą įmanoma išsaugoti, tuomet tarptautinės bendrovės yra tinkamas variantas“, – sakė jis.

G. Armani 2016 metais sukūrė fondą, kuris smarkiai apsunkins bet kokio pašalinio investuotojo pastangas įsigyti jo mados namus. Pats G. Armani fondui planuoja vadovauti iki pat savo mirties.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.