Verslas

2018.10.17 14:52

Su vyriausybe dėl SGD išlaikymo derėjęsi „Achemos grupės“ vadovai – atleisti

15min.lt 2018.10.17 14:52

„Achemos grupės“ koncernui vadovavę generalinis direktorius Linas Sabaliauskas trečiadienį atleistas kaip praradęs pasitikėjimą. Toks pats likimas ištiko ir ekonomikos ir finansų direktorių Simoną Klimavičių.

Koncernas pranešė, kad nuo spalio 17 d. „Achemos grupė“ generaliniu direktoriumi paskirtas Gintautas Kanapeckas, nuo 2014 metų vadovavęs Koncerno Kontrolės ir vidaus audito departamentui. G.

„Koncerno vairą perduodame į rankas atsakingam ir patyrusiam vadovui. Tikiu, kad p. G. Kanapecko didelė vadovavimo patirtis ir profesionalumas taps reikšminga dalimi, įgyvendinant Koncerno veiklos planus“, – pranešime spaudai sako „Achemos grupės“ valdybos pirmininkė Lidija Lubienė.

„Tikiu, kad savo darbu ir žiniomis padėsiu Koncerno komandai pasiekti valdybos ir akcininkų keliamus tikslus“, – teigia naujai paskirtasis Koncerno generalinis direktorius G. Kanapeckas.

Taip pat paskirtas naujas Koncerno „Achemos grupė“ ekonomikos ir finansų direktorius, juo tapo Irma Kamarauskienė, prieš tai ėjusi Koncerno Ekonomikos departamento direktorės pareigas.

Atleisti vadovai, kaip skelbiama, prarado koncerno pasitikėjimą