Naujienų srautas

Verslas2013.08.07 19:52

„Amazon“ pradėjo prekiauti meno kūriniais

ELTA 2013.08.07 19:52

Interneto mažmenininkė „Amazon“ antradienį pristatė platformą „Amazon Art“, kurioje pradėjo prekiauti meno kūriniais, skelbiama amazon.com tinklapyje.

Interneto mažmenininkė „Amazon“ antradienį pristatė platformą „Amazon Art“, kurioje pradėjo prekiauti meno kūriniais, skelbiama amazon.com tinklapyje.

Interneto parduotuvėje pristatytus kūrinius parduoda daugiau nei 150 JAV paveikslų galerijų ir tarpininkų iš kitų šalių. Iš viso šiuo metu interneto mažmenininkė prekiauja 40 tūkst. meno kūrinių, kurių kaina svyruoja nuo 40 dolerių iki 4,85 milijono dolerių.

Brangiausias meno kūrinys, kurį pirkti siūlo „Amazon“, yra JAV dailininko ir iliustruotojo Normano Rockwellio paveikslas „Willie Gillis: Package from Home“ („Vilis Džilis: siuntinys iš namų“), nutapytas 1942 metais. Čia taip pat parduodamos ispanų dailininko Salvadoro Dali litografijos, prancūzų impresionisto Claude`o Monet paveikslai ir litografijos.

Kaip informuoja BBC, „Amazon“ garantuoja, kad bus parduodami tik aukštos kokybės kūriniai, apie kiekvieną jų bus pateikiama išsami informacija. Meno kūrinių galima bus ieškoti pagal įvairius parametrus: dydį, žanrą, stilių, pavaizduotą objektą, taip pat kainą.

Kompanija „Amazon“, įsteigta 1994 metais, yra didžiausia interneto parduotuvė pasaulyje. Iš pradžių kompanija specializavosi tik knygų prekyboje, bet vėliau jos veikla labai išsiplėtė.  

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi