Verslas

2018.10.09 08:30

S. Skvernelis vieši Japonijoje: skatins investicijas į Lietuvos ekonomiką bei eksportą

LRT RADIJAS, LRT.lt2018.10.09 08:30

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis antradienį vieši Japonijoje. Per susitikimus su šios šalies vadovais ir verslo atstovais bus siekiama paskatinti Japonijos investicijas į Lietuvos ekonomiką bei bus aptariama, kaip padidinti Lietuvos eksportą. Lietuvos ir Japonijos verslo asociacijos vykdantysis direktorius Andrius Geležauskas sako, kad Japonijos verslininkus gali dominti kai kurie projektai Lietuvoje.

„Kalbant apie infrastruktūrinius projektus, galima paminėti Klaipėdos giliavandenį uostą. Jei jis ateityje būtų vystomas ir būtų tikimąsi Japonijos dalyvavimo, tai, be jokios abejonės, bet kuri privati Japonijos kompanija turėtų dalyvauti su vyriausybės ir kreditų agentūrų palaiminimu. Manau, kad galima ir daugiau (galimybių – LRT.lt) atrasti, ta pati „Rail Baltica“, Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė ir jos plėtra ir panašiai“, – LRT RADIJUI teigia A. Geležauskas.

Japonija yra trečia didžiausia pasaulio ekonomika. Kitais metais turi įsigalioti Japonijos ir Europos Sąjungos  laisvosios prekybos susitarimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt