Verslas

2018.09.16 14:46

Finansų ministras V. Šapoka Pietų Korėjoje dalinsis Lietuvos fintech patirtimi

ELTA2018.09.16 14:46

Korėjos mokslo, informacinių ir komunikacijos technologijų ministro kvietimu finansų ministras Vilius Šapoka sekmadienį vyksta oficialaus vizito į Pietų Korėją, kur dalyvaus aukščiausio lygio susitikime „Blockchain Seoul Summit 2018“.

Jame V. Šapoka dalinsis Lietuvos patirtimi finansų inovacijų srityje kartu su kitomis šešiomis blockchain pasaulio lyderėmis, pranešė Finansų ministerija.

„Blockchain Seoul Summit 2018“ metu V. Šapoka skaitys pranešimą apie palankią Lietuvos aplinką vystyti fintech ir blockchain projektus, diskutuos apie šios technologijos proveržį ne tik finansinių paslaugų srityje, bet ir viešajame bei privačiame sektoriuose.

Taip pat finansų ministras susitiks su Korėjos investuotojų ir fintech asociacijų atstovais, kuriems pristatys Lietuvos fintech pramonės vystymosi tendencijas ir investavimo Lietuvoje galimybes, bei Korėjos Respublikos Vyriausybės nariais, politikais ir verslininkais.

Ministras dalyvaus 7 valstybių asociacijų, besirūpinančių blockchain technologijų ir kripto ekonomikos plėtra, supratimo memorandumo (MoU) pasirašymo ceremonijoje, kuriuo siekiama efektyvaus bendradarbiavimo kripto ekosistemoje. Memorandumą iš Lietuvos pusės pasirašys Kripto ekonomikos organizacijos atstovai.

„Blockchain Seoul Summit 2018“ tikslas – drauge su pasaulio lyderiais diskutuoti apie blockchain ir kriptovaliutų tendencijas bei keistis gerąją praktika reguliavimo ir verslo plėtros srityse.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.