Naujienų srautas

Verslas2018.09.06 14:37

Japonijos verslo delegacija: trūksta informacijos apie Lietuvą ir tai gąsdina įmones

ELTA 2018.09.06 14:37

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose ketvirtadienį vyko oficialus Japonijos ir Lietuvos verslininkų susitikimas. Personaliniai įmonių susitikimai ir galimų naujų kontraktų sąlygos bus aptariamos ir vakare.

Rūmuose su Lietuvos verslo įmonėmis susitikę Japonijos Gifu prefektūros miestų prekybos ir pramonės rūmų prezidentai, tarybų nariai, atstovaujantys stambiosioms regiono įmonėms, pažymėjo tarpvalstybinės komunikacijos svarbą verslo santykiams, gyrė lietuvišką produkciją, maisto produktus ir Lietuvos verslininkų aktyvumą, ieškant kelių į Japonijos rinką, teigiama pranešime.

Japonijos verslininkų delegacijos tikslas – rasti potencialių verslo partnerių Lietuvoje jau ketvirtadienį vakare gali virsti realiais kontraktais. Tekstilės pramonės įmonės bendradarbiavimo klausimus sutarė aptarti individualių susitikimų metu. O lietuviškos produkcijos gamintojai eksporto galimybes pristatė 281 prekybos centrą Japonijoje valdančios kompanijos „Valor Holdings Co.“ atstovams, vardijama Prekybos rūmų pranešime.

Japonijos ambasadorius Lietuvoje Shiro Yamasaki pažymėjo, kad Lietuvos verslininkų produkcija, maisto gaminiai tikrai tiktų Japonijos rinkai, tačiau didžioji dalis Japonijos kompanijų vis dar susiduria su informacijos stoka apie Lietuvą, jos verslą, ir tai gąsdina šios šalies įmones aktyviau bendradarbiauti su lietuviškomis kompanijomis.

Ambasadoriaus žodžiams antrino ir kompanijos „Valor Holdings Co.“ prezidentas Masami Tashiro, įsitikinęs, kad ir jo kompanijos valdomose parduotuvėse lietuviška produkcija greitai rastų nuolatinių pirkėjų.

„Tikimės, kad aktyvus Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendradarbiavimas su Gifu prefektūros ir kitų Japonijos regionų Rūmais padės mažinti informacijos apie Lietuvą trūkumą, o verslo misijos tiek į Lietuvą, tiek į Japoniją, ką daro Rūmai, pavirs konkrečiais kontraktais“, – pranešime cituojamas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Almantas Danilevičius.

Visus Japonijos įmonių, dalyvaujančių misijoje Lietuvoje, kontaktus, verslo partnerių poreikį Prekybos rūmai perduos Rūmų nariams, Lietuvos įmonėms, taip pat, esant poreikiui, tarpininkaus, vykstant bendradarbiavimui.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi