Verslas

2018.08.09 14:29

„Tele2“ jau skyrė kompensacijas klientams už ryšio sutrikimus

LRT.lt 2018.08.09 14:29

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ praneša, kad rugpjūčio 3–4 d. užsienyje buvusiems ir tarptinklinio ryšio paslauga negalėjusiems pasinaudoti klientams kompensacijos jau skirtos. Nuo ketvirtadienio dovanų nemokamus 20 GB gavo ir visi Lietuvoje buvę klientai, mokantys pagal sąskaitas.

Operatorius minėtomis dienomis užsienyje buvusiems ir nepatogumų dėl ryšio sutrikimų patyrusiems klientams kompensuos šio mėnesio abonento įmoką bei padengs visas rugpjūčio 1–5 d. tarptinklinio ryšio išlaidas. Šie mokesčiai bus automatiškai išskaičiuoti iš artimiausios mėnesio sąskaitos.

Įmonė vartotojams taip pat skyrė 100 GB nemokamų interneto duomenų, kuriuos galima išnaudoti Lietuvoje iki pat spalio pabaigos.

Klientai apie jiems suteikiamą kompensaciją pirmadienio vakarą buvo informuoti SMS žinutėmis.

Tuo tarpu Lietuvoje buvę klientai apie gaunamus 20 GB nemokamus interneto duomenis, galiosiančius iki vasaros pabaigos, bus informuojami SMS žinutėmis iki rugpjūčio 10 d. vakaro.

Kompensacijoms skirta suma sieks apie 1 mln. eurų.

Minėtomis dienomis užsienyje keliavę ir SMS žinutės vis dar nesulaukę klientai, operatoriaus yra raginami nemokamai susisiekti trumpuoju numeriu 117 arba atvykti į artimiausią „Tele2“ saloną.