Verslas

2018.08.07 11:51

„Wizz Air“ stabdo dar net nepradėtus skrydžius į Marakešą

Vengrijos oro linijos „Wizz Air“ nusprendė atšaukti dar net nepradėtus vykdyti skrydžius Vilnius–Marakešas, o kai kuriems reisams į kitą Maroko miestą – Agadyrą – pakeisti datas.

Vengrijos oro linijos „Wizz Air“ birželį nudžiugino Lietuvos keliautojus naujiena, kad rudenį pradės skrydžius Vilnius–Marakešas. Buvo žadama, kad skrydžiai bus vykdomi žiemos sezonu, du kartus per savaitę.

Tačiau antradienį paaiškėjo, kad skrydžiai tarp Lietuvos sostinės ir Marakešo taip ir nebus pradėti. Avialinijų svetainėje ieškant bilietų, šiems metams negalima rasti jokių reisų. Jie turėjo prasidėti nuo spalio 29 d.

Keičiasi skrydžiai ir į Agadyrą

Nuo praėjusių metų lietuviai, norintys pažinti Maroką, galėjo tomis pačiomis avialinijomis pasiekti ir kurortinį miestą Agadyrą. Tačiau, kaip 15min sakė kelionių organizatoriaus „Travel Planet“ direktorė Gabrielė Štaraitė, jie tik netyčia pastebėjo, kad šiuose reisuose atsirado pokyčiai.

„Kolegė norėjo pirkti bilietus klientams tomis pačiomis datomis kaip kitiems, ir žiūri – nėra reiso. Tada pradėjo tikrinti bilietus, ir pasirodė, kad jie atšaukti. O „Wizz Air“ net neinformavo“, – teigė ji.

„Travel Planet“ rudens-žiemos sezonui klientams buvo nupirkę keliolika „Wizz Air“ skrydžių į Maroką bilietų. G. Štaraitės teigimu, tik dėl vieno pasikeitimo buvo gautas pranešimas – visus kitus pastebėjo patys darbuotojai.

„Gerai, kad netyčia pasižiūri. O jeigu žmonės pasitikrins tik norėdami užsiregistruoti į skrydį?“, – stebėjosi „Travel Planet“ vadovė. Anksčiau buvo skelbiama, kad skrydžiai į Agadyrą vyks du kartus per savaitę. Dabar liko tik vienas.

Tiesa, G. Štaraitę nemaloniai nustebino ir naujausios žinios, kad atšaukiami skrydžiai į Marakešą – būtent į šitą miestą jau buvo pakeisti dalies klientų bilietai.

15min kreipėsi komentaro į „Wizz Air“. Tekstas bus papildytas.

BNS nuotr.

Atšaukta daugiau krypčių

Prieš kelias savaites „Wizz Air“ pranešė, kad žiemą iš Vilniaus atšaukia dalį skrydžių – neliks jų į Atėnus, Nicą, Grenoblį, Barį, Reikjaviką, Romą.

Tuomet buvo aiškinta, kad bendrovės pajėgumai bus perskirstyti didesnę paklausą „Wizz Air“ skrydžių tinkle turintiems maršrutams. Kaip pavyzdys pateiktas reisas į Marakešą.

Buvo skelbiama, kad atsižvelgdama į sezoniškumą, bendrovė Vilniaus bazėje žiemos sezono metu vietoj 4 orlaivių naudos 3. Tačiau 2019 m. vasaros sezono metu vėl bus naudojami 4 orlaiviai.