Verslas

2018.07.26 13:02

Lietuvos pramonininkų konfederacijos direkcijai vadovaus L. Minderienė

LRT.lt2018.07.26 13:02

Nuo rugpjūčio 13 d. darbą pradės Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) vykdomoji direktorė Lina Minderienė.

„Tai naujas ir įdomus iššūkis. Džiaugiuosi, kad turėsiu galimybę iki šiol sukauptą patirtį pritaikyti labai įvairiapusėje konfederacijos veikloje. Manau, kad yra ne tik daug iššūkių, bet ir neišnaudotų galimybių – didėjanti konkurencija globaliose rinkose, įmonių poreikis didinti produktyvumą, ketvirtosios pramonės revoliucijos atnešami pokyčiai ir technologinio atsinaujinimo būtinybė reikalauja labai glaudaus LPK bendradarbiavimo su valstybinėmis institucijomis ir aktyvesnio pačių narių dalyvavimo bendroje veikloje.

Verslo ir visuomenės didesnis savitarpio supratimas, verslo aktyvesnis dalyvavimas valstybės gyvenime ir jo konsolidacija yra tie iššūkiai, kuriuos turime įveikti kartu. Yra būtina didesnį dėmesį skirti ir bendradarbiavimui su kitomis neasocijuotomis verslo struktūromis, išskirtinio dėmesio reikalauja ir pačios administracijos analitinių gebėjimų plėtra, užtikrinant kryptingą LPK narių interesų atstovavimą“, – pranešime žiniasklaidai sako L. Minderienė.

L. Minderienė yra sukaupusi daugiau kaip 20 metų darbo patirtį: yra vadovavusi Lietuvos paštui, buvo Vakarų skirstomųjų tinklų (VST) Finansų tarnybos direktorė ir valdybos narė, dirbo Finansų ministerijoje, „Hansabanke“ bei audito bendrovėje „Ernst&Young Baltic“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.