Naujienų srautas

Verslas2018.07.25 12:18

Teismas sustabdė 2,5 mln. eurų vertės pasienio vaizdo sistemų konkursą

BNS 2018.07.25 12:18

Teismas sustabdė 2,5 mln. eurų vertės pasieniečių skelbtą vaizdo stebėjimo sistemų įrengimo konkursą.

Vilniaus apygardos teismas pirmadienį patenkino informacinių technologijų bendrovės „Atea“ prašymą ir pritaikė laikinąsias apsaugos priemones.

Kaip sako „Atea“ rinkodaros direktorius Simonas Stūrys, bendrovė kreipėsi į teismą, nes mano, jog jos pateiktas pasiūlymas pilnai atitiko visas konkurso dokumentacijoje nurodytus techninius reikalavimus.

„Vaizdo stebėjimo sistemos Kenos pasienio kontrolės punkte atnaujinimo ir praplėtimo konkursui „Atea“ pateikė įrangos pasiūlymą, į kurį buvo įtrauktos stebėjimo kameros, objektyvai, priedai, t.y. visos komplektuojamos dalys. Manome, kad mūsų pateiktas pasiūlymas pilnai atitiko visas konkurso dokumentacijoje nurodytus techninius reikalavimus.

Be to, sukomplektuota įranga buvo papildomai ištestuota, siekiant įsitikinti jos kokybišku veikimu. Tačiau iš konkurso rengėjo gavome atsakymą, kad pasiūlymas buvo atmestas kaip neatitinkantis reikalavimų“, – komentuoja S. Stūrys.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) balandį paskelbė vaizdo stebėjimo sistemos Kenos pasienio kontrolės punkte atnaujinimo ir praplėtimo konkursą. Preliminari sutarties vertė siekia 2,036 mln. eurų (2,464 mln. eurų su PVM).

Sistemas atnaujinti numatoma Kenos užkardoje, Vilniaus rajono Kalvelių kaime, kur valstybės sienos ilgis yra 8,7 kilometro.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi