Naujienų srautas

Verslas2018.07.11 17:40

„Brexit“ Paryžiaus finansų sektoriuje padės sukurti 3500 darbo vietų

ELTA 2018.07.11 17:40

Didžiajai Britanijai žengiant pasitraukimo iš Europos Sąjungos keliu, tikimasi, kad tai Paryžiaus finansų ir bankų sektoriuose padės sukurti 3 500 darbo vietų. Svarbiausi minėtų sektorių žaidėjai perkelia savo veiklą iš Londono.

„Į Paryžių perkeliama daugiau darbo vietų negu į kitas Europos finansų sostines“, – pažymėjo lobistų grupės „Paris Europlace“ prezidentas Gerardas Mestralletas, kalbėdamas per grupės metinę konferenciją.

Jungtinių Valstijų turto valdymo milžinė „Blackrock“ ir bankas „Citigroup“ yra tarp bendrovių, planuojančių perkelti dalį veiklos į Paryžių, informuoja britų žiniasklaida.

Pasak G. Mestralleto, Prancūzijoje taip pat bus sukurta dar 20 tūkst. netiesioginių darbo vietų.

„Per pastaruosius dvejus metus Paryžius pasiekė didesnę pažangą negu per ankstesnius 13 metų“, – pridūrė jis.

Londonas ilgai buvo pagrindiniu Europos finansų centru ir analitikai įspėjo dėl darbo vietų perkėlimo bangos. Tokį kelią pasirinko bankai ir draudimo įmonės, Didžiajai Britanijai rengiantis palikti Bendriją 2019 metų kovą.

Kitų sektorių bendrovės, tokios kaip „Airbus“, BMW ir „Siemens“ taip pat įspėjo, kad perkels dalį veiklos iš Jungtinės Karalystės. Dėl verslo perkėlimo Paryžius varžosi su Frankfurtu, Amsterdamu ir Dublinu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi