Verslas

2018.07.04 11:28

K. Šliužas traukiasi iš „Telia“ vadovo pareigų

LRT.lt 2018.07.04 11:28

„Telia Lietuvos“ valdyba naujuoju bendrovės vadovu skiria Daną Strombergą. Dabartinis vadovas Kęstutis Šliužas nusprendė atsisakyti einamų pareigų, teigiama bendrovės pranešime.

D. Strombergas „Telia Lietuvos“ vadovo pareigas pradeda eiti trečiadienį, liepos 4 dieną.

„Esu laimingas ir nekantrauju priimti šį iššūkį bei grįžti atgal į Lietuvą, kur anksčiau praleidau kelerius metus. Man išties patinka ši šalis ir aš tikiu, kad savo veikloje turime daug neišnaudotų skaitmenizavimo, paslaugų apjungimo bei technologinių inovacijų galimybių, kurios padarytų mūsų klientų gyvenimą paprastesniu ir patogesniu“, – kalbėjo D. Strombergas.

D. Strombergas, „Telia“ nuotr.

„Laikausi nuomonės, kad 4–5 metai yra optimalus laikotarpis vadovui, todėl nusprendžiau imtis naujų idėjų ir iššūkių, nes esu tikras, kad sparti „Telia Lietuvos“ plėtra ir toliau tęsis. Labai dėkoju komandai, visiems mūsų klientams ir partneriams“, – sakė K. Šliužas.

Naujasis „Telia Lietuva“ vadovas D. Strombergas nuo 2016 m. sausio ėjo „Telia Eesti“ vadovo pareigas. Prieš tai (2013–2015 m.) jis vadovavo „Omnitel“ Lietuvoje, o 2009–2012 m. buvo „Telia“ plačiajuosčio ryšio verslo Danijoje vadovas.