Verslas

2018.07.03 19:35

„Small Planet Airlines“ vėl įspėja keliautojus dėl vėluojančių skrydžių

DELFI.lt2018.07.03 19:35

Liepos 2 dieną vienam iš „Small Planet Airlines“ „Airbus 320“ lėktuvų patyrus gedimą Antalijos oro uoste, jis buvo pašalintas liepos 3 dienos rytą, rašoma bendrovės pranešime spaudai. Oro linjų bendrovė šiandien išplatino pranešimą spaudai, kuriame atsiprašo keleivių dėl nepatogumų, kuriuos liepos 2 dieną sukėlė vieno iš bendrovės lėktuvų gedimas Antalijos oro uoste ir įspėja dėl kitų reisų, kurie galimai bus atidėti.

„Small Planet Airlines“ panaudos du pakaitinius lėktuvus vykdyti skrydžius S5 3374 Rodas–Vilnius, S5 3605 Vilnius–Hurgada ir S5 3606 Hurgada–Vilnius, tačiau ypač intensyvaus sezono metu, liepos 3 dieną kai kurių skrydžių tvarkaraštis liks sutrikęs, kol visi lėktuvai bei įgulos grįš į numatytas bazes. „Didžiausių nepatogumų liepos 3 d. patirs skrydžio S5 3643 Vilnius–Burgasas keleiviai, kurių išvykimas bus atidėtas aštuonioms valandoms, iki 15 val. 35 min. Šio skrydžio keleiviams oro uoste bus suteikiama rūpyba ir maitinimas,“ – sako „Small Planet Airlines“ rinkodaros departamento vadovas Simonas Bartkus. – „Keli kiti skrydžiai susidurs su mažesniais vėlavimais. Skrydis S5 3643 Burgasas–Vilnius vėluos 1 val. 50 min, skrydžiai S5 3605 Vilnius–Hurgada ir S5 3606 Hurgada–Vilnius po 2 val. 25 min. Prašome keleivių sekti informaciją oro uostuose ir kreiptis į aviakompanijos atstovus.“

Pasak bendrovės atstovo, kiti liepos 3 dienos skrydžiai iš Vilniaus į Gazipašą ir atgal, iš Vilniaus į Barseloną ir atgal, iš Vilniaus į Antaliją ir atgal, iš Vilniaus į Heraklioną ir atgal vyks pagal numatytą tvarkaraštį. Bendrovė pranešime spaudai atsiprašo keleivių, kurie susidurs su nepatogumais dėl vėlavusių skrydžių. Pranešime teigiama, kad aviakompanija skiria absoliutų prioritetą skrydžių saugai, o esant skrydžių vėlavimams teikia rūpybą keleiviams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.