Naujienų srautas

Verslas2018.06.28 19:22

Studentai nėra geidžiamiausi nuomininkai: siūlo į buto apžiūrą vykti su tėvais

Nors iki mokslo metų liko du mėnesiai, stropiausi būsimieji studentai suskubo rūpintis buto nuomai paieškomis. Nekilnojamojo turto nuomos specialistas Marius Čiulada neslepia, kad kai kuriems nuomotojams studentai nėra geidžiamiausia nuomininkų kategorija, ir dalijasi patarimais ieškant būsto nuomai.

Norintiems atrodyti patikimiems, būsimiems studentams specialistas rekomenduoja į būsto apžiūrą atvykti su tėvais.

„Ypač pirmakursiams patarimas pasitelkti tėvelių pagalbą, nereikia vaidinti suaugusių, nes tikrai kažkas nepažįsta miesto, kažkas nežino ko tikėtis. Tie rūpesčiai tėvams būna šiek tiek paprastesni, be to, nuomotojai šiek tiek patikimiau ir palankiau žiūri, jei nuomos procese dalyvauja ir tėvai, kurie padeda ir dalyvauja kaip garantas. Tai tikrai yra naudinga ir palanku abiem šalims“, – tikino „Ober-Haus“ senamiesčio biuro vadovas M. Čiulada.

Pašnekovas taip pat atkreipia dėmesį į kiekvienais metais suaktyvėjančius nepatikimus agentus.

„Ieškant būsto reikia stengtis bendrauti su įgaliotu ir tikru nuomotoju, prašyti nuosavybės dokumentų, sudaryti sutartis, nustatyti aiškų terminą, susitarimus, aprašyti turtą, kad nebūtų nepagrįstų lūkesčių vienai ar kitai pusei. Reikia tiesiog atsargiai ir tvarkingai elgtis, ne blogiausias būdas yra pasitelkti tarpininkus, nes tam ir yra rinką išmanantys profesionalai“, – patarimais dalijosi M. Čiulada.

Išsamiau – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi