Verslas

2018.06.28 09:45

Vežėjų asociacija „Linava“ steigia draudimo bendrovę: siekia konkurencijos rinkoje

LRT RADIJAS, LRT.lt2018.06.28 09:45

Siekdama sudaryti konkurenciją automobilių draudimo rinkoje, vežėjų asociacija „Linava“ steigia draudimo bendrovę. Jos vadovas sako, kad ji teiks ne tik draudimo paslaugas, bet ir rūpinsis eismo saugumu.

Vežėjai ne vienerius metus skundėsi aukštomis draudimo kainomis. Draudikus kritikavo ir Lietuvos bankas. Patys draudikai aiškino, kad krovinių vežimas yra itin nuostolingas, nes įvyksta daug eismo įvykių, o jų žalos – brangios.

„Linavos“ draudimo bendrovės vadovas Saulius Peleckas sako kol kas nežinantis, ar tikrai galės pasiūlyti mažesnes draudimo kainas, tačiau tikimasi, kad ši bendrovė įneš daugiau konkurencijos į rinką.

Be to, planuojama užsiimti ne tik draudimu, bet ir prevencija, kad eismo įvykių nutiktų mažiau. Planuojama organizuoti mokymus vairuotojams, kaip išvengti sudėtingų situacijų, dėl kurių kyla daugiausiai nelaimių. Pasak „Linavos“ draudimo, iki šiol tokius mokymus galėjo organizuoti tik didžiausios transporto kompanijos, o dabar jie taps prieinami ir mažų įmonių vairuotojams.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt