Naujienų srautas

Verslas2018.06.27 09:42

Bendrovės ir profsąjungos ragina spartinti „Brexit“ derybas

ELTA 2018.06.27 09:42

Bendrovių ir profsąjungų lyderiai iš visos Jungtinės Karalystės ir Europos susivienijo ragindamos „spartos ir neatidėliojimo“ „Brexit“ derybose, informuoja BBC.

Britų pramonės konfederacija ir Profesinių sąjungų konfederacija TUC drauge su savo Europos kolegomis ragina britų vyriausybę ir Europos Sąjungą pasiekti „apčiuopiamos pažangos“.

Jungtinės Karalystės ir ES lyderiai šią savaitę dalyvaus Europos Vadovų Tarybos susitikime.

„Grupių įsitikinimu, JK ir ES „į pirmą vietą turi iškelti ekonominius interesus, darbo vietas, darbuotojų teises ir pragyvenimo lygį“.

CBI, „BusinessEurope“, TUC ir Europos profesinių sąjungų konfederacija (ETUC) drauge visos ES mastu sudaro 45 mln. darbuotojų ir 20 mln. darbdavių.

Savo bendrame pareiškime jos teigia: „Mes kreipiamės į JK vyriausybę ir ES ragindami didesnės spartos ir neatidėliojimo bei apčiuopiamos pažangos derybose.“

Jungtinės Karalystės premjerė Theresa May dalyvaus Europos Vadovų Tarybos posėdyje, vyksiančiame birželio 28–29 dienomis. Tačiau ji neprisijungs prie kitų 27 ES valstybių susitikime, kai vyriausiasis „Brexit“ derybininkas Michelis Barnier pateiks naujausią informaciją apie „Brexit“ derybas.

Kiek anksčiau birželį Londone aptarti „Brexit“ susitiko CBI, „Business Europe“ ETUC ir TUC vadovai – atitinkamai Carolyn Fairbairn, Markus Beyreris, Luca Visentinis ir Francy O`Grady.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi