Verslas

2018.06.20 11:44

„Benetton“ sulaukė kritikos dėl reklaminės nuotraukos su pabėgėliais

ELTA2018.06.20 11:44

Pagalbos organizacija „SOS Mediterranee“ griežtai sukritikavo „Benetton“ reklaminę nuotrauką su Viduržemio jūroje išgelbėtais pabėgėliais. „Humanitarinė tragedija, vykstanti Viduržemio jūroje, niekuomet negali būti naudojama komerciniams tikslams“, – žėrė kritiką organizacija tviteryje.

Italų mados kompanijos reklamoje matyti raudonas gelbėjimo liemenes vilkintys pabėgėliai, kuriuos gelbėja pagalbos laivas „Aquarius“. Dešiniajame kampe apačioje šviečia užrašas United „Colors of Benetton“. 

„SOS Mediterranee“ pareiškė, kad „visiškai atsiriboja“ nuo šios kampanijos. Nuotrauka buvo padaryta per gelbėjimo operaciją prieš daugiau nei savaitę. „SOS Mediterranee“ niekuomet neduoda sutikimo naudoti savo nuotraukas komercijai“, – rašė organizacija. Ji kritikavo ir fotografą, dariusį nuotrauką.

„Aquarius“ visai neseniai sukėlė ginčą dėl ES prieglobsčio politikos, kadangi Italija nesutiko priimti daugiau kaip 600 laive esančių pabėgėlių.

Tai ne pirmas kartas, kai „Benetton“ su savo reklamos kampanija sukelia pasipiktinimą. Įmonė praeityje reklamoje yra rodžiusi nuo AIDS mirštantį pacientą bei popiežiaus ir imamo bučinio fotomontažą. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt