Verslas

2018.05.04 17:46

S. Skvernelis: mūsų šalies regionai turi didelį potencialą

LRT.lt 2018.05.04 17:46

Premjeras Saulius Skvernelis lankėsi Radviliškio rajone ir domėjosi šiam regionui aktualiais klausimais, praneša vyriausybė.

„Šis vizitas regione dar kartą parodo, kokį didelį potencialą turi šalies regionai. Tai svarbu visos Lietuvos gerovei. Stiprūs regionai užtikrins ir mažesnę emigraciją, todėl turime jiems skirti dar daugiau dėmesio“, – sako S. Skvernelis.

Susitikime su Radviliškio rajono savivaldybės atstovais vyriausybės vadovas aptarė projektus, įgyvendinamus pagal Valstybės investicijų programą, valstybės paramą daugiabučių namų modernizavimui, galimybes didinti finansavimą vietinės reikšmės keliams ir gatvėms.

Vizito metu premjeras taip pat apsilankė Šeduvos ir Baisiogalos gimnazijose, kur aptarė ugdymo įstaigoms aktualias programas, tokias kaip papildomų lėšų poreikis renovacijai ir naujiems vystomiems projektams, mokinių neformalusis švietimas ir popamokinė veikla. Gimnazijų mokiniai su vyriausybės vadovu diskutavo įvairiomis rūpimomis temomis. Šios mokyklos pasirinktos neatsitiktinai: Šeduvos mokykla 2016 metais Lietuvos moksleivių neformaliojo ugdymo centro buvo įvertinta, kaip geriausiai tvarkanti ir kurianti išorines ir vidines edukacines erdves mokymo įstaiga, o Baisogalos gimnazija šiemet mini 100-metį.

Ministras pirmininkas susitiko ir su aktyviomis, iniciatyviomis Skėmių ir Pociūnėlių bendruomenėmis Skėmiuose. 2000 m. įsikūrusios bendruomenės pasižymi tuo, kad per gana trumpą įgyvendino beveik 100 įvairių projektų, kuriais buvo pagerinta vietos infrastruktūra, investuota į gyventojų švietimą, sveikatingumą, sudarytos galimybės verslo ir turizmo plėtrai ir pan.