Verslas

2018.05.03 11:44

Nuo gegužės 10 d. – traukinių tvarkaraščių pakeitimai

LRT.lt 2018.05.03 11:44

Vykdant remonto darbus, šalyje bus ribojamas dalies traukinių eismas, todėl nuo gegužės 10 d. koreguojami traukinių Vilnius–Kaunas, Vilnius–Trakai, Vilnius–Varėna–Marcinkonys ir Vilnius-Šiauliai tvarkaraščiai, teigiama „Lietuvos geležinkelių“ pranešime. Visgi, pasak įmonės generalinio direktoriaus pavaduotojo, Keleivių vežimo direkcijos direktoriaus Lino Baužio, populiariausių reisų traukiniai ir toliau kursuos.

„Organizuodami traukinių eismą remonto darbų metu siekėme atsižvelgti į nuolatinių mūsų keleivių poreikius ir palikti didžiausių srautų sulaukiančius traukinius. Pavyzdžiui, traukinių Vilnius–Kaunas–Vilnius tvarkaraščiai liks pritaikyti prie vykstančiųjų į darbą ar iš jo abiem kryptimis, tad rytais žmonės galės patogiai pasiekti kelionės tikslą, o vakarais – grįžti namo“, – pasakoja L. Baužys.

Dienos metu išliks galimybė nuvykti į Vilnių ar Kauną, tačiau keičiami išvykimo–atvykimo laikai. Taip pat dalyje reisų didinamas sustojimų kiekis, tad didžiuosius miestus saugiai ir patogiai galės pasiekti ir keleiviai, įlipantys tarpinėse stotelėse, teigiama pranešime.

Su naujais traukinių tvarkaraščiais, kurie galios iki liepos 8 d., galima susipažinti stotyse, interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt bei informacijos telefonu 8 700 55111.

Nuo liepos 9 d. iki liepos 22 d. vyks kitas remonto darbų etapas, dėl kurio dar kartą bus koreguojami traukinių tvarkaraščiai. Apie šiuos pakeitimus „Lietuvos geležinkeliai“ keleivius informuos papildomai.