Verslas

2018.04.27 11:06

Vilniaus oro uoste atidaryta nauja žaidimų zona

LRT.lt2018.04.27 11:06

Sostinės oro vartuose duris atvėrė nauja vaikų zona, kurioje mažieji lankytojai kviečiami piešti, dėlioti kaladėles ar išbandyti žaidimų konsolę, rašoma pranešime spaudai.

Naujoji vaikų zona įkurta restorane „PANK‘olis“, esančiame šalia laipinimo vartų A1–A3. Naujoji erdvė turėtų patikti tiek vos pradėjusiems savarankiškai vaikščioti, tiek jau į paauglystę įžengusiems keleiviams.

„Vieni čia paišys ant lentos ir dėlios magnetukus arba spaudys mygtukus su šviečiančiomis figūrėlėmis, o kiti žais kaladėlėmis arba žaidimų konsole, be kurios savo laisvalaikio neįsivaizduoja ir kai kurie suaugusieji. Tikime, kad veiklos čia atras kiekvienas“, – tikina Vilniaus oro uosto vadovas Justinas Stepšys.

Be naujosios vaikų zonos, šiek tiek vyresni Vilniaus oro uosto keliautojai jau kurį laiką yra pamėgę „Samsung“ įrengtą pramogų erdvę. J. Stepšys taip pat priminė, kad dar viena vieta, kurioje Vilniaus oro uosto keleiviai gali smagiai leisti laiką kartu su vaikais, yra prie išvykimo vartų įrengtas kino teatras „FilmSpot“, siūlantis žiūrėti trumpametražius filmus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.