Verslas

2018.04.25 11:08

„Lietuvos energijos“ įmonių grupėje – du nauji vadovai

LRT.lt 2018.04.25 11:08

„Lietuvos energijos“ grupė atnaujina savo įmonių vadovų komandą. Suskystintų gamtinių dujų (SGD) prekybos ir tiekimo bendrovė LITGAS turi naują vadovą, kuriuo tapo Tadas Adomaitis. Jis į šią bendrovę sugrįžo po kiek daugiau nei dvejų metų darbo kitoje grupės įmonėje – „Energijos tiekimas“, teigiama pranešime spaudai.

T. Adomaitis turi daugiau kaip 10 metų vadybinio darbo patirties elektros ir gamtinių dujų sektoriuose. Iki dabar jis dirbo „Lietuvos energijos“ grupės įmonės „Energijos tiekimas“ Klientų portfelių valdymo departamento direktoriumi, o prieš tai vadovavo LITGAS komercijos departamentui, tiekimo valdymo skyriui, taip pat dirbo energijos išteklių biržoje „Baltpool“. T. Adomaitis reikšmingai prisidėjo prie elektros rinkos kūrimo ir plėtros Lietuvoje, buvo vienas pagrindinių žmonių, prisidėjusių ir prie SGD terminalo paskirtojo tiekimo modelio derinimo bei veiklos tobulinimo.

Kitai grupės įmonės – „NT valdos“ vadovu paskirtas Martynas Nenėnas, iki šiol dirbęs šios bendrovės finansų ir administravimo departamento direktoriumi.

Į „Lietuvos energijos“ grupę M. Nenėnas atėjo iš „Philip Morris International“, kur dirbo Biudžeto skyriaus vadovu Baltijos šalims. Savo ilgametę patirtį užsienio kapitalo įmonėje dabar jis pritaiko „NT Valdose“.