Verslas

2018.04.23 17:07

„Qatar Airways“ generalinis direktorius: kompanija, nepaisant didelių nuostolių, plėsis

ELTA2018.04.23 17:07

Avialinijos „Qatar Airways“ toliau tęs savo plėtrą, nepaisant numanomų didelių metinių nuostolių 2017-aisiais, kuriuos kompanija patyrė dėl kaimyninių šalių blokados, teigia bendrovės generalinis direktorius Akbaras al-Bakeras.

Anot Kataro avialinijų vadovo, bendrovė vis dar yra „labai stipri“, nepaisant neigiamo smūgio, kurį sudavė praėjusiais metais blokadą Katarui paskelbusios Saudo Arabija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Bahreinas ir Egiptas.

„Taip, tai bus dideli nuostoliai. Kai sakau, kad paskelbsime didelį nuostolį, man, po pelningo laikotarpio, net 10 mln. nuostolis bus didelis“, – spaudos konferencijoje sakė A. al-Bakeras.

Generalinis direktorius taip pat pažymėjo, kad nacionalinėms Kataro avialinijoms žlugimas negresia.

„Galite pastebėti, kad net ir prognozuodami nuostolius, mes toliau plečiamės, mes toliau investuojame, mes toliau perkame lėktuvus. Žadame plėstis ir toliau, samdyti, o ne atleidinėti žmones ir nemažinti savo skrydžių tinklo, o jį plėsti“, – ambicingus planus dėstė A. al-Bakeras.

Akbaras al-Bakeras, Reuters/Scanpix nuotr.

Jis taip pat parvirtino, kad planas iki 2022 m. šalyje vyksiančio Pasaulio futbolo čempionato išplėsti tarptautinį Hamado oro uostą Dohoje bus įgyvendintas. Tuo pat metu A. al-Bakeras neigia Norvegijos žiniasklaidoje neseniai pasirodžiusius pranešimus, kad plečiant Dohos oro uostą fiksuojami nuolatiniai darbuotojų teisių pažeidimai. Už minėtąjį plėtros projektą atsakingi yra būtent „Qatar Airways“.

„Kai kalbame apie sąlygas darbuotojams, mes išties esame pavyzdys kitiems“, – sakė jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt