Naujienų srautas

Verslas2018.04.13 12:16

Valstybės kontrolė teigiamai įvertino 2007–2013 m. ES lėšų panaudojimą

LRT.lt 2018.04.13 12:16

2007–2013 m. Europos Sąjungos (ES) investicijų administravimo sistema Lietuvoje atitiko nustatytus reikalavimus, o ES lėšos buvo investuotos laikantis patikimo finansų valdymo principo, penktadienį paskelbė panaudojimo strategijai įgyvendinti skirtų veiksmų programų, finansuojamų iš Europos regioninės plėtros, Europos socialinio bei Sanglaudos fondų, užbaigimo auditą atlikusi Valstybės kontrolė.

„Teigiamas praėjusio periodo vertinimas rodo, kad ES investicijų panaudojimas yra tikslingas ir efektyvus. Dabar ir ateinančiu finansiniu laikotarpiui didžiausiu prioritetu laikome investicijų kokybę. Prioritetu išlieka privačių lėšų pritraukimas ir investicijų panaudojimas ilgalaikę naudą teikiantiems projektams. Šiuo metu orientuojamės į struktūrinių reformų finansavimą, investicijų efektyvumą ir investavimo spartos didinimą“, — teigia Finansų ministerijos Investicijų departamento direktorius Ramūnas Dilba.

Ši Valstybės kontrolės audito ataskaita bus pateikta Europos Komisijos vertinimui, kuri toliau atliks 2007–2013 m. finansavimo periodo užbaigimo veiksmus ir priims sprendimą dėl galutinio 300 mln. eurų lėšų likučio išmokėjimo Lietuvai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi