Verslas

2018.04.03 16:29

Lietuvė siekia, kad apie jos sveikus saldumynus išgirstų visas pasaulis

Sveikesnes saldumynų alternatyvas gaminanti kulinarė Eglė Karpavičiūtė siekia, kad apie jos veiklą būtų išgirsta ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Ji yra vienintelė lietuvė, dalyvaujanti tarptautiniame maisto startuolių realybės šou „Meallions“.

„Šou skirtas jauniems žmonėms, kurie turi verslo idėją, susijusią su maistu. Pagrindinė jo frazė, kredo yra „jeigu tu turi verslo idėją, jie gali padėti ją išplėsti ir paskleisti pasaulyje“. Pamačiusi šią citatą, iš karto susidomėjau, nes dabar ir yra tokia mano užduotis – savo verslo idėją paversti žinoma pasaulyje, galbūt iš pradžių – Lietuvoje, Europoje“, – LRT studijoje kalbėjo E. Karpavičiūtė.

Ji pasakoja gaminanti rankų darbo saldumynus iš datulių, riešutų, sėklų, liofilizuotų uogų ir pan. Sveikesni saldumynai, pasak verslininkės, yra ne mada, o pasirinkimas, kurį sukėlė naujas gyvenimo būdo suvokimas. 

„Toks saldumynų pasiūlymas į rinką yra apgalvotas ir sąmoningai pateiktas tam, kad žmonės visada turėtų alternatyvą“, – pabrėžė kulinarė. 

Maisto startuolių realybės šou dalyvauja Rusijos, Jungtinės Karalystės, Lietuvos, Latvijos ir Prancūzijos verslininkai. 

Plačiau apie tai – pokalbio įraše.