Naujienų srautas

Verslas2013.06.27 12:19

„15min“ nutraukia popierinio savaitraščio „15min“ leidybą

15min.lt 2013.06.27 12:19

Nuo liepos 5 d. bendrovė „15min“ nutraukia popierinio savaitraščio „15min” leidybą.  

Nuo liepos 5 d. bendrovė „15min“ nutraukia popierinio savaitraščio „15min” leidybą.

„Išsikraustome į skaitmeninę erdvę. Atiduosime visas jėgas ir koncentruosime dėmesį į mūsų naujienų portalą 15min.lt, kuris jau tapo stipriu naujienų šaltiniu Lietuvoje ir užima antrąją vietą, aplenkdamas senbuvius lrytas.lt ir alfa.lt. Ir toliau dirbsime daug ir nuoširdžiai, kad užkariautume dar didesnę dalį naujienų skaitytojų simpatijų ir investicijų iš reklamos rinkos,” – sako  Tomas Balžekas, „15min“ vadovas ir „Schibsted Media group“ atstovas Lietuvoje.

T. Balžeko teigimu, laikraštinės spaudos reklamos rinka šiais metais traukiasi apie 30 proc., laikraščių tiražai sparčiai mažėja, o perspektyvų, kad laikraštinė spauda ateityje pritrauks daugiau investicijų iš reklamos rinkos ar daugiau skaitytojų auditorijos, nėra.

„Mūsų savininkai, norvegų bendrovė „Schibsted Media group“ ateityje planuoja dar daugiau investicijų į Lietuvos interneto projektus. Šiuo metu mūsų valdomi 15min.lt, autoplius.lt, zmones.lt, domoplius.lt, orai.lt, tv.lt, plius.lt ir kiti užima didelę interneto rinkos dalį, o mūsų grupės žurnalai „Žmonės“, „Laima“, „Ji“ ir „Edita“,  yra stiprūs savo segmento lyderiai”, – priduria Tomas Balžekas.

Žiniasklaidos koncernas „Schibsted Media Group“

Norvegų žiniasklaidos koncernas „Schibsted Media group“ yra vienas didžiausių Europoje, sėkmingai vykdantis daugiau nei 90-ies įmonių veiklą 27-ose pasaulio šalyse – laikraščių, naujienų portalų, klasifikuotos reklamos portalų, televizijos, filmų, knygų bei žurnalų leidybos srityse. Lietuvoje „Schibsted ASA“ įmonių grupei priklauso UAB „Žurnalų leidybos grupė“, leidžianti 4 žurnalus – „Žmonės“, „Laima“, „Ji“, „Edita“, UAB „15 min“ valdanti portalą 15min.lt, taip pat UAB „Plius“, prižiūrinti ir tvarkanti skelbimų portalus autoplius.lt, domoplius.lt bei plius.lt.

Šiuo metu „Schibsted“ įmonėse pasaulyje dirba apie 7 500 žmonių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi