Verslas

2018.03.01 11:29

Naujos „Ryanair“ skrydžių kryptys: Venecija, Bolonija, Milanas ir Tel Avivas

„Ryanair“ paskelbė savo žiemos sezono skrydžių tvarkaraštį ir keturias naujas kryptis. Nuo spalio pabaigos avialinijos skraidins į tris Italijos miestus – Milaną, Veneciją ir Boloniją, taip pat pradės skrydžius į Izraelį – Tel Avivą. Bilietais į Italiją jau prekiaujama, skrydžių į Tel Avivą pradžios data dar nėra žinoma.

Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ tinklalapyje jau galima įsigyti skrydžių bilietų naujomis kelionių kryptimis. O jų yra keturios: Venecija, Bolonija, Milanas, Tel Avivas.

Airijos avialinijos pranešė, kad skraidins iš Vilniaus į Venecijos Trevizo oro uostą. Nuo oro uosto iki Venecijos senamiesčio yra maždaug 30 kilometrų. Pirmasis skrydis, remiantis „Ryanair“ tinklalapiu, iš Vilniaus į Veneciją vyks jau spalio 28 dieną.

Jeigu sėstumėte į pirmąjį lėktuvą ir atgal grįžtumėte spalio 31 dieną, kelionė jums kainuotų apie 85 eurus į abi puses.

Iš Vilniaus į Trevizo oro uostą „Ryanair“ skraidys dukart per savaitę.

Taip pat „Ryanair“ skraidins iš Kauno į Boloniją. Nuo Bolonijos oro uosto iki miesto centro atstumas yra tik kiek didesnis nei 10 kilometrų.

Kelionė į Boloniją spalio 29 – lapkričio 1 dienomis atsieitų 70 eurų. Iš Kauno į Boloniją skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę.

Iš Kauno oro uosto taip pat bus vykdomi skrydžiai į Milano Malpensa oro uostą ir Tel Avivą.

Informacijos apie bilietų kainas ir pirmuosius skrydžius į Tel Avivą „Ryanair“ tinklalapis kol kas nepateikia.

Iš Kauno į Tel Avivą „Ryanair“ skris du kartus per savaitę, o į Milaną – tris kartus.

Pirmasis skrydis į Milaną bus vykdomas spalio 28 dieną. Pavyzdžiui, kelionė spalio 28 – lapkričio 2 dienomis kainuotų apie 76 eurus.

Į Milano Malpensa ir Tel Avivą jau skraidina Vengrijos pigių skrydžių kompanija „Wizz Air“. O pati „Ryanair“ iš Vilniaus siūlo keliauti į kitą Milano oro uostą – Bergamo.