Naujienų srautas

Verslas2018.02.26 15:02

Paneigimas

LRT.lt 2018.02.26 15:02

Internetiniame portale www.lrt.lt 2018 m. vasario 10 d. publikacijoje „Siūlo laukti JAV Kongresui pateiktos uždaros ataskaitos nutekėjimo“ buvo paskelbta tikrovės neatitinkanti bei AB „Avia Solution Group“ dalykinę reputaciją žeminanti informacija.

Nurodytoje publikacijoje paskelbti teiginiai: „<...> Gedimino Žiemelio aviacijos verslas labai priklausomas nuo partnerių iš Rusijos <...>“ ir „<...> Per trečdalį „Avia Solution Group“ akcijų valdo Rusijos valstybinė korporacija „Rostech“ <...>“.

www.lrt.lt valdantis VšĮ Nacionalinis radijas ir televizija pareiškia, kad publikacijoje pateikti teiginiai: „<...> Gedimino Žiemelio aviacijos verslas labai priklausomas nuo partnerių iš Rusijos <...>“ ir „<...> Per trečdalį „Avia Solution Group“ akcijų valdo Rusijos valstybinė korporacija „Rostech“ <...>“ yra klaidinantys bei neatitinka tikrovės 

VšĮ Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija atsiprašo AB „Avia Solution Group“ dėl to, kad paskleidė tikrovės neatitinkančią ir visuomenę klaidinančią informaciją.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi