Verslas

2018.02.23 11:02

Naujoji Lietuvos pašto vadovė A. Sungailienė pradeda eiti pareigas

LRT.lt 2018.02.23 11:02

Valstybės valdomos akcinės bendrovės Lietuvos pašto generalinės direktorės pareigas pradeda eiti Asta Sungailienė.  

Vienas pirmųjų naujosios Lietuvos pašto vadovės A. Sungailienės laukiančių darbų yra naujai suformuoti ir sustiprinti bendrovės vadovų grandį. Šiuo metu jau yra paskelbta vieša atranka į laisvas Lietuvos pašto vadovų pareigas, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Į Lietuvos pašto generalinio direktoriaus pareigas A. Sungailienė buvo atrinkta viešo konkurso būdu. Atranką organizavo ir kandidatūras valdybai teikė išorinė personalo atrankos bendrovė. Paskirtosios Lietuvos pašto vadovės A. Sungailienės kandidatūrą patvirtino Lietuvos banko Priežiūros tarnyba.

A. Sungailienės dosjė:

Gimimo data: 1971 m.

Profesinė veikla ir patirtis: daugiau nei 20 metų ėjo vadovaujamas pareigas bankininkystės sektoriuje: dirbo AB Vilniaus banke ir UAB „VB Rizikos kapitalo valdymas“ (dabar – „SEB Venture Capital“), užėmė įvairias vadovaujamas pozicijas SEB banke (vadovavo SEB banko Privačios bankininkystės ir Operacijų departamentams Vilniuje, taip pat – Bendrųjų ir statinių duomenų rekonciliavimo padaliniui Rygoje), 2014–2016 m. dirbo privataus kapitalo investicijų bei įmonių strateginio valdymo bendrovės „Ad ventum“ valdyboje.

Išsilavinimas: Vytauto Didžiojo universitetas, verslo administravimo ir vadybos bakalauro laipsnis (1993) bei finansų ir bankininkystės magistro laipsnis (1997).