Verslas

2018.01.22 10:44

Verslo lyderiai E. Macrono kvietimu susitinka Versalyje

Europos ir pasaulio verslo elitas, pakeliui į forumą Davose, pirmadienį susirinks Versalyje. Dešimčių didžiausių bendrovių vadovus sukvietė Prancūzijos prezidentas, siekdamas reklamuoti galimybes investuoti į Prancūzijos ekonomiką.

Emmanuelis Macronas imasi priemonių didinti patrauklumą ir mažinti biurokratiją, be to, savo šalį pristato kaip stabilumo salą, kai kitas didžiąsias Europos ekonomikas apėmusi nežinomybė. Bendrovių vadovams bus suteikta proga susitikti su ministrais, o tada – paskelbti sprendimus dėl investicijų.

Pirmadienį Versalio rūmuose buvęs investicijų bankininkas susitiks su pasaulio verslo elitu – kone 150 didžiausių bendrovių vadovais – nuo „Facebook“ ir „Google“ iki „Rolls-Royce“ ir „Goldman Sachs“. Pusė verslininkų bus iš Europos, ketvirtadalis – iš Amerikos. Stabtelėti Paryžiuje pakeliui į elitinį Davoso forumą įtikino galimybė akis į akį aptarti šalies teikiamas galimybes verslui su premjeru ir ministrais, o paskui, vakarienės prisijungus pačiam prezidentui, gal ir paskelbti apie investicinius sprendimus.

E. Macrono komanda jau žino, kad bus paskelbti bent du dideli sandoriai, bet tikisi keturių ar penkių.