Verslas

2013.06.19 11:04

„Girstučio“ baseine – moderni lankytojų apskaitos sistema

ELTA2013.06.19 11:04

Restauruotame „Girstučio“ komplekse įsikūręs Kauno plaukimo centras, kurio oficialus atidarymas numatytas ketvirtadienį, savo paslaugas lankytojams pradės teikti nuo liepos pradžios.  

Restauruotame „Girstučio“ komplekse įsikūręs Kauno plaukimo centras, kurio oficialus atidarymas numatytas ketvirtadienį, savo paslaugas lankytojams pradės teikti nuo liepos pradžios.

Atsižvelgdama į šio centro vadovo Mindaugo Špoko prašymą, Kauno miesto savivaldybės tarybos kolegija antradienį pritarė sprendimui skirti papildomų lėšų būtiniausiai įrangai įsigyti.

„Patvirtinus Kauno plaukimo centro paslaugų įkainius, galima pradėti veiklą, tačiau pradžioje būtina įsigyti elektroninę lankytojų apskaitos sistemą su turniketais. Šia sistema bus galima naudotis ir elektroninio bilieto turėtojams“, – sako Kauno plaukimo centro direktorius M. Špokas.

Pasak jo, artimiausiu metu reikia baseinui parūpinti ir plaukimo takų surinkimo ričių, plaukimo lopetėlių, baseino laikrodžių bei kito reikalingo sportinio inventoriaus. Jam įsigyti nuspręsta skirti 70 tūkst. Lt. Šios lėšos, primena ELTA, šįmetiniame miesto biudžete buvo numatytos moksleivių vykimui į Tarptautines vaikų sporto žaidynes. Tačiau jų neprireikė, nes dėl dalyvių iš kitų šalių miestų gausos, Kauno atstovai šį kartą dalyvauti žaidynėse nebuvo pakviesti.

„Labai svarbu yra tai, kad moderni Kauno plaukimo centro lankytojų apskaitos sistema būtų suderinta su kauniečių turimais e. bilietais“, – pabrėžė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

M. Špoko teigimu, norint užtikrinti visavertį centro darbą, sukurti tinkamas sąlygas sportininkams bei centro lankytojams, reikalinga treniruoklių salė.

„Vien tik baseino plaukikams ar vandensvydininkams neužtenka. Jiems būtina ir treniruoklių salė. Kiekviename tokio pobūdžio centre šalia baseino yra ir treniruoklių salė. Jeigu mes siekiame, kad Kaune treniruotųsi aukšto lygio sportininkai, privalome tokią salę įrengti. Be to, centras taps patrauklesnis ir miestiečiams, kurie turės galimybę čia užsukti ir pasportuoti, ir pasiplaukioti“, – sakė M. Špokas.

„Girstučio“ baseine balandį viešėjęs Rūtos Meilutytės treneris Džonatanu Radu (Jonathan Rudd) taip pat akcentavo treniruoklių salės būtinybę.

„Rūtai treniruotėms reikia, kad salėje būtų didelis gimnastikos kamuolys, skersinis prisitraukimams, blokinė treniruoklių sistema ir svarmenų piramidė“, – viešnagės metu R. Meilutytės treniruotėms būtiną įrangą vardino treneris.

Treniruoklių salės įrengimui bei įrangai iš viso reikia apie 180 tūkst. Lt. Kauno miesto savivaldybės administracija įpareigota ieškoti papildomų lėšų, kai liepos mėnesį bus perskirstomas Kauno miesto biudžetas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.