Verslas

2018.01.18 15:51

Paskelbta ESO valdybos nario atranka

LRT.lt2018.01.18 15:51

Valstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ paskelbė atranką į bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdybos nario ir Tinklų vystymo tarnybos direktoriaus vietą. Naujo valdybos nario paieška paskelbta po to, kai bendrovės valdybos narys Rytis Borkys atsistatydino iš ESO valdybos nario pareigų, pranešama įmonių grupės pranešime spaudai.

Naujasis ESO valdybos narys bus atsakingas už skirstomųjų tinklų ir jų valdymo sistemų vystymą, veiklų sinergijos paiešką ir įgyvendinimą, valdys investicijų projektus, bus atsakingas už tinklų plėtrą ir klientų prijungimą prie skirstomųjų tinklų. 

Kandidatas į valdybos nario pareigas turi turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, ne mažesnę nei  5-erių metų vadovavimo patirtį ir ne mažesnę nei 3  metų patirtį  energetikos, gamybos ar paslaugų srityse.

Kandidatų, atitinkančių pateiktus reikalavimus, paraiškų į minėtą poziciją laukiama iki 2018 m. sausio 26 d.  Atrinkta valdybos nario kandidatūra turės būti patvirtinta „Lietuvos energijos“ Stebėtojų tarybos, Valdybos bei Skyrimo ir atlygio komiteto, o taip pat ir ESO Stebėtojų tarybos.

ESO valdyboje šiuo metu dirba jos pirmininkė, ESO generalinė direktorė Dalia Andrulionienė, Finansų ir administravimo tarnybos direktorius Augustas Dragūnas, Paslaugų tarnybos direktorius Ignas Pranskevičius ir Tinklų eksploatavimo tarnybos direktorius Saulius Vaičekauskas.