Verslas

2018.01.17 16:21

2017-aisiais „airBaltic“ Lietuvoje aptarnavo daugiau nei 370 tūkst. keleivių

LRT.lt2018.01.17 16:21

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ 2017 metais į Lietuvą ir iš jos iš viso pervežė 373 909 keleivius. Aviakompanija iš Lietuvos savo skrydžių tinklo, apimančio Europą, Skandinaviją, Rusiją, NVS ir Artimuosius Rytus, kryptimis pervežė 28 proc. daugiau keleivių nei 2016 m., rašoma pranešime spaudai.

„2017-ieji „airBaltic“ buvo išskirtiniai metai. Pristatėme 13 naujų krypčių, parką papildėme septyniais visiškai naujais „Bombardier CS300“ orlaiviais ir tapome punktualiausia oro linijų bendrove pasaulyje. Antroje metų pusėje kiekvieną mėnesį gerinome pervežamų keleivių skaičiaus rekordus. Mūsų komanda atliko fantastišką darbą, užtikrindama, kad viskas vyktų sklandžiai“, – sakė „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Anot jo, šiemet bendrovė pasiūlys dar didesnį kelionių pasirinkimą su mažiausiai aštuoniomis naujomis kryptimis.

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ 2017 m. savo skrydžių tinklo, apimančio Europą, Skandinaviją, Rusiją, NVS ir Artimuosius Rytus, kryptimis iš viso pervežė 3 523 300 keleivius arba 22 proc. daugiau nei ankstesniais metais. Tai yra didžiausias pervežtų keleivių skaičius aviakompanijos istorijoje.

Iš Vilniaus „airBaltic“ siūlo tiesioginius skrydžius į Amsterdamą, Berlyną, Miuncheną, Paryžių ir Taliną bei patogius skrydžius per Rygą.

Anksčiau šiais metais OAG analitikų, įvertinusių daugiau nei 50 milijonų skrydžių duomenis, „airBaltic“ buvo pripažintos punktualiausiomis avialinijomis pasaulyje. „airBaltic“ pasaulinio punktualumo reitingo viršuje yra pastaruosius keturis metus iš eilės. OAG duomenimis, „airBaltic“ skrydžių, jungiančių Baltijos šalis su oro linijų tinklu, apimančiu Europą, Skandinaviją, Rusiją, NVS šalis ir Vidurinius Rytus, punktualumo įvertinimas siekia 90,01 proc. Tai reiškia, kad daugiau nei 90 iš 100 „airBaltic“ skrydžių 2017 m. buvo įvykdyti laiku.

„airBaltic“ iš savo namų bazės Rygoje, Latvijoje skraido daugiau nei 60-ia krypčių. Iš visų šių taškų „airBaltic“ per Rygą siūlo patogų susisiekimą su Europa, Skandinavija, NVS šalimis bei Viduriniais Rytais. Papildomai „airBaltic“ vykdo tiesioginius skrydžius iš Vilniaus ir Talino.  

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.