Naujienų srautas

Verslas2018.01.17 15:18

„Palanga Life Balance“ viešbutis – prestižinių pasaulinių apdovanojimų finale

LRT.lt 2018.01.17 15:18

Viešbučio „Palanga SPA Life Balance“ paslaugos įvertintos pasauliniu lygmeniu ir pateko tarp finalininkų „World Spa and Wellness Awards 2018“ apdovanojimuose. Šio viešbučio teikiamos SPA ir sveikatinimo paslaugos buvo pripažintos kaip vienos geriausių Rytų Europos kategorijoje, teigiama pranešime spaudai.

Nuo 2012 metų Didžiojoje Britanijoje „Professional Beauty group“ rengiamuose apdovanojimuose dalyvaujantys viešbučiai varžosi 5 kategorijose pagal regionus, kuriuose veikia: Vakarų Europa ir Skandinavijos šalys, Rytų Europa, Vidurio Rytų ir Afrikos šalys, Pietų ir Šiaurės Amerika, Azija ir Australija. Renkant geriausias SPA paslaugas teikiančius viešbučius, atsižvelgiama į paslaugų personalizaciją, meistrų profesionalumą bei padedančio atsipalaiduoti interjero ir eksterjero dizaino sprendimus.

Visi finalininkai buvo atrinkti nepriklausomų tarptautinių šios rinkos profesionalų, kurie aplankė visus konkurse dalyvaujančius viešbučius ir įvertino jų teikiamas SPA paslaugas, taikydami įvairius vertinimo kriterijus. Kiekvienos kategorijos laimėtojai bus paskelbti šių metų vasario 25 d.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi