Naujienų srautas

Verslas2018.01.16 16:44

Žlunga vienas didžiausių Lietuvos kelionių operatorių

Viename didžiausių kelionių organizatorių ir pardavėjų „Travelonline Baltics“, kuris valdo „Easy Travel“, „TopTravel“ ir Judek.lt portalus, – chaosas. Bendrovei pirmadienį buvo sustabdyta licencija, tačiau keliones dar buvo galima užsisakyti. Gali būti, kad nukentėjusiųjų bus šimtai, nes portalai keliones pardavinėjo iki paskutinės minutės, o Turizmo departamentas jokio pranešimo neišplatino. 15min duomenimis, bendrovės viduje įvyko vagystė – kai kurie darbuotojai įtariami pavogę buhalterinius duomenis.

„Easy Travel“, „TopTravel“ ir Judek.lt portalai buvo populiarūs tarp keliautojų. Juose buvo renkami poilsiautojai. Iš viso bendrovė valdo 9 portalus, kurie pardavinėjo skrydžius, keliones kruizais, viešbučių rezervacijas.

„Taip, mes stabdome veiklą“, – patvirtino bendrovės telefonu atsiliepusi administratorė.

Bendrovės direktorė Eglė Lenkovičienė 15min teigė, kad „visi klientai gali būti ramūs“, ir esą visi poilsiautojai grįš kaip numatyta.

„Jais bus pasirūpinta, nes su „Tez Turu„ ir „Novaturu„ yra atsiskaityta“, – teigė ji.

Bendrovė rinko poilsiautojus šiems kelionių organizatoriams.

Pirmadienį buvo sustabdyta licencija, tačiau keliones dar buvo galima užsisakyti. Turizmo departamentas pirmadienį sustabdė licenciją, tačiau viešai informacija prieinama sunkiai.

Antradienį 15min bandė užsisakyti kelionę, tačiau telefonu atsiliepusi administratorė teigė, kad kelionės jau neparduodamos. „Susipykus akcininkams įmonę nuspręsta uždaryti, todėl neturime galimybių jums parduoti kelionę. Kreipkitės į patikimas turizmo agentūras“, – teigė administratorė.

Nuo kada kelionės jau neparduodamos? „Nuo šios savaitės“, – teigė pašnekovė. Ji siūlė susisiekti su bendrovės direktore. „Bet ji jus gali suklaidinti“, – perspėjo bendrovės darbuotoja.

Tačiau 15min skaitytojai teigia, kad antradienį dar buvo galima užsisakyti keliones per portalą judek.lt. Šis taip pat yra valdomas bendrovės, kuriai sustabdyta licencija.

Nei „Easy Travel“, nei „TopTravel“, nei Judek.lt portaluose jokia informacija apie veiklos baigtį neskelbiama. Bendrovės direktorė yra nepasiekiama, o ligšiolinis vadovas Tadas Rimkus iš darbo išėjo prieš mėnesį, darbą praras ir kiti darbuotojai, kurių yra 22.

Turizmo departamentas savo svetainėje skelbia, kad bendrovei „Travelonline Baltics“ laikinai yra sustabdyta licencija, tačiau ši informacija nėra pasiekiama lengvai. Sprendimas galioja nuo praėjusio pirmadienio iki sausio 29 d.

Beje, „Travelonline Baltics“ 2015 m. taip pat buvo laikinai sustabdyta licencija.

E. Lenkovičienė patvirtino 15min žinias, kad bendrovėje problemos kilo dėl vidinių konfliktų. Ji patvirtino, kad kai kurie darbuotojai galėjo pavogti buhalterinius duomenis. „Vyksta vidinis tyrimas dėl kai kurių darbuotojų. Iš tiesų buvo tokia situacija. Kol kas mes aiškinamės, informaciją tiria ir kai kurios tarnybos“, – teigė ji.

Tai patvirtina faktą, kad vieną didžiausių kelionių organizatorių žlugdo vidiniai akcininkų nesutarimai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi