Verslas

2018.01.11 14:51

Seimas: šildymo kainos bus stabilios

ELTA 2018.01.11 14:51

Seimo Energetikos komisijos pirmininkas Virgilijus Poderys ir Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos pirmininkė Inga Žilienė turi gerų žinių gyventojams – per šitą šildymo sezoną kainos išliks stabilios.

„Šitie metai, šitas šildymo sezonas yra kainų stabilumo metas. (...) Šis sezonas yra tikrai stabilus sezonas šildymo kainų prasme“, – ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė I. Žilienė, dalyvavusi Seimo Energetikos komisijos posėdyje, kuriame buvo aptartos šilumos, elektros, geriamojo vandens ir dujų kainos.

Pasak Seimo Energetikos komisijos pirmininko Virgilijaus Poderio, komisijai sukėlė rūpestį viešojoje erdvėje pasirodžiusi informacija, kad galbūt numatomas kainų kilimas šilumos ūkyje.

„Dėl to pasikvietėme Kainų komisijos, Energetikos ministerijos, Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos ir kitų institucijų atstovus, kad išsiaiškintų, kas numatoma šį pusmetį. Išgirdome iš Kainų komisijos atstovų lūpų, kad kainos bus stabilios – tai yra tokios, kokios yra pirmąjį šių metų pusmetį, ypač šilumos, bet tą patį galima pasakyti ir apie vandenį, dujas ir elektrą. Tai yra gera žinia, turint galvoje, kad visos šitos kainos regione yra tarp mažesnių, bendrai paėmus su Latvija, Estija esame mažesnių kainų zonoje ir tas džiugina“, – žurnalistams sakė V. Poderys.

Jis neatmetė galimybės, kad ateityje kainos gali keistis, nes tai yra susiję su infrastruktūros išlaikymu, investicijų darymu.