Naujienų srautas

Verslas2018.01.05 10:47

Keičiasi Lietuvos oro uostų valdybos sudėtis

LRT.lt 2018.01.05 10:47

Nuo sausio mėnesio prie Lietuvos oro uostų valdybos prisijungė du nauji nepriklausomi nariai. Atnaujinta bendrovės valdyba iš viso turės daugiau nei pusę nepriklausomų narių, rašoma Lietuvos oro uostų pranešime žiniasklaidai.

Vienu iš naujų Lietuvos oro uostų valdybos narių tapo ketvirtus metus telekomunikacijų bendrovės „Telia Lietuva“ žmogiškųjų išteklių padaliniui vadovaujantis Ramūnas Bagdonas, kitu – Saudo Arabijos aviacijos bendrovės „Asyad Airports“ generalinis direktorius Waleedas Youssefas.

R. Bagdonas kartu yra ir „Telia Company“ Lietuvos, Estijos ir Danijos šalių grupės vadovų komandos narys, atsakingas už žmogiškuosius išteklius. R. Bagdonas keturiolika metų dirbo koncerno „Phillip Morris“ įmonėse Lietuvoje, Lenkijoje ir Šveicarijoje. Taip pat naujasis Lietuvos oro uostų valdybos narys yra Lietuvos Personalo valdymo profesionalų asociacijos valdybos narys.

Tuo metu Berklio universitete (JAV) ekonomikos ir finansų mokslų daktaro laipsnį apsigynęs W. Youssefas beveik šešerius metus vadovavo didžiausiam Turkijos oro uostų operatoriui „TAV Airports Holding“ , taip pat trejus metus buvo Saudo Arabijos statybų kompanijos „Saudi Oger“ viceprezidentas.

Iš viso Lietuvos oro uostų valdybą šiuo metu sudaro penki nariai, iš kurių trys yra nepriklausomi.

Be to, valdybos narių sąraše yra Lietuvos oro uostų generalinio direktoriaus pareigas nuo kovo mėnesio paliksiantis Gediminas Almantas bei Susisiekimo ministerijos Vandens ir geležinkelių transporto politikos departamento vadovas Andrius Šniuolis.

Iki šiol Lietuvos oro uostų valdybai priklausė ir Susisiekimo ministerijos atstovai – Vilius Veitas ir Janina Laskauskienė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi