Verslas

2015.09.08 13:45

A. Zabulis – nebe „Omnitel“ prezidentas

DELFI.lt2015.09.08 13:45

Penktadienį, birželio 14 dieną, „Omnitel“ prezidentu buvo paskirtas Danas Strombergas, šiose pareigose keičiantis kompaniją palikusį Antaną Zabulį.

Penktadienį, birželio 14 dieną, „Omnitel“ prezidentu buvo paskirtas Danas Strombergas, šiose pareigose keičiantis kompaniją palikusį Antaną Zabulį.

„Lietuvos mobiliojo ryšio rinka išgyvena iššūkių kupiną pereinamąjį laikotarpį. Mes planuojame užsitikrinti rinkos lyderio pozicijas ir padidinti pelningumą. „Omnitel“ įdiegs naują verslo modelį, padidinsiantį duomenų perdavimą ir sumažinsiantį balso paslaugų mažėjimą. Siekdami patenkinti vartotojų poreikius mobiliajam internetui, tęsime tinklo modernizaciją, toliau plėsime 4G LTE tinklo padengimą ir didinsime jo talpą“, – sakė „TeliaSonera“ Baltijos mobiliojo ryšio padalinio vadovas Kennetas Radne.

K. Radne pabrėžė didžiulį Antano Zabulio vaidmenį „Omnitel“ augant ir tampant didžiausia Lietuvos mobiliojo ryšio bendrove: „Aš labai gerbiu ir vertinu jo didžiulį indėlį į kompaniją ir į verslą. Tačiau atėjo laikas naujai pradžiai.“

D. Strombergas gimė Švedijoje 1958 metais, Helsinkio Aalto technologijų universitete yra įgijęs magistro laipsnį.

Pareigas jis pradeda eiti nuo šiandien, o per vasarą su šeima persikels gyventi į Vilnių.

Dar prieš dvejus metus tuometinis „TeliaSonera“ mobiliųjų paslaugų vadovas Hakanas Dahlstromas Barselonoje, „Mobile World Congress“ suvažiavime, sakė, kad tikisi geresnių Lietuvos padalinio („Omnitel“) finansinių rezultatų bei pažadėjo rimtas permainas. Tačiau per pastaruosius dvejus metus kiekvieno metų ketvirčio „Omnitel“ finansiniuose rezultatuose buvo nurodomas pajamų ir pelno mažėjimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt