Verslas

2017.12.04 17:25

Vairuotojus įspėja dėl A juostos: piktnaudžiaujant gali baigtis liūdnai

LRT TELEVIZIJOS laida „Laba diena, Lietuva“, LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.12.04 17:25

Rytinės spūstys – dažno sostinės vairuotojo košmaras. Policijos pareigūnai pritaria, kad tai yra nemaža Vilniaus problema, tačiau, anot jų, pastaruoju metu situacija šiek tiek gerėja ir mažėja besiskundžiančių žmonių, kadangi policija ėmėsi griežčiau kontroliuoti, kas važiuoja A juosta.

Pasak Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos viršininko Dainiaus Šalomsko, jau kelios savaitės policija aktyviau stebi eismą A juostomis ir, anot jo, pralaidumas pamažu gerėja.

„Pradėjome kontroliuoti, praktiškai kiekvieną rytmetį nuo 7 valandos ryto, kad A juosta važiuotų tik tie automobiliai, kuriems priklauso ja važiuoti. <...> Iš pradžių nepasitenkinimas buvo didesnis, dabar situacija pakankamai nebloga, žmonių, besiskundžiančių, kad visi, kas nori, važiuoja A juosta, jau mažėja“, – sako D. Šalomskas.

Jo teigimu, per savaitę išaiškinama apie 30–40 pažeidėjų. Bauda – nuo 30 iki 90 eurų. Pirmąkart skiriama pusė baudos (15 eurų), o vėliau gali netgi tekti kuriam laikui atsisveikinti su teise vairuoti automobilį.

Daugiau apie tai – įraše. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt