Verslas

2017.11.29 09:54

Kelionių organizatoriai: lietuviai šiemet aktyviau perka keliones per šventes

Jurgita Čeponytė, LRT RADIJAS, LRT.lt2017.11.29 09:54

Kelionių organizatoriai sako, kad šalies gyventojai šiais metais aktyviau perka keliones per šventes. Pasak specialistų, tam įtakos galėjo turėti palankiai susidėliojusios nedarbo dienos.

Pasak specialistų, viena populiariausių krypčių šiemet – Egiptas, kuriame net ir per Kalėdas bus šilta, o savaitė ten žmogui atsieis nuo 400–500 eurų. Taip pat populiarios kryptys – Tenerifė ir Dubajus, tačiau čia praleisti šventinę savaitę jau kainuoja apie  tūkstantį eurų. Taip pat populiaru Naujuosius sutikti slidinėjant Italijoje ar Austrijoje.

Skaičiuojama, kad kelionių pasiūlymai šventėms yra maždaug trečdaliu brangesni. Dėl to, siekdami sutaupyti, pasiūlymų žmonės pradeda ieškoti dar vasarą. Tada išparduodami kelionių paketai į egzotiškus kraštus, nes birželį ar liepą dar galima įsigyti kiek pigesnių lėktuvo bilietų.

Kelionių organizatoriai sako, kad gyventojai mėgsta ir trijų–keturių dienų keliones autobusu į šventines sostines – Prahą, Vieną, Varšuvą. Anot jų, šie pasiūlymai pigesni ir jų vis dar galima rasti spalį ir lapkritį.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.