Verslas

2013.06.11 09:28

Bendros nuomonės dėl mokesčių pakeitimų nerado

Vakare posėdžiavusios valdančiosios koalicijos frakcijos bendros nuomonės dėl mokesčių pakeitimų nerado.

Vakare posėdžiavusios valdančiosios koalicijos frakcijos bendros nuomonės dėl mokesčių pakeitimų nerado.

Pasak premjero, Vyriausybė visą paketą siūlymų teiks svarstyti Seimui ir viliasi, kad jie bus priimti iki liepos. Darbo partija (leiboristai) Seime jau yra užregistravę savo siūlymų, daugiausia – dėl pridėtinės vertės mokesčio lengvatų. Partijos pirmininkas tikina, kad jie šiuo metu svarbiausi. Taip pat žada laikytis pozicijos dėl vadinamųjų „Sodros“ įmokų „lubų“ nustatymo.

„Vyriausybė trečiadienį toliau peržiūrės mokesčių įstatymų projektus, teiks Seimui, o po to taip pat svarstys atskirų Seimo narių, atskirų frakcijų pateiktus pasiūlymus ir ieškos kompromisų, kuriems pasiūlymams galima pritarti, kuriems ne. Toks sutarimas.

Šiandien apie progresinius mokesčius daug nekalbėjom“, – po posėdžio komentavo Ministras Pirmininkas A. Butkevičius.

„Šiandien koalicijoje labiausiai buvo kalbama apie tuos pasiūlymus, kuriuos mes pateikėme. Pirmiausia dėl PVM lengvatų maisto produktams. Mes matome, kad mūsų pasiūlymai yra aktualiausi šiuo metu. O kalbant apie tai, kas yra pateikta, galima sakyti, kad yra pateikti kosmetiniai dalykai, kurie nelabai skiriasi nuo egzistavusios tvarkos“, – sakė Darbo partijos (leiboristų) pirmininkas V. Gapšys.