Naujienų srautas

Verslas2017.11.27 17:04

Teismas uždraudė „Uber“ paslaugas Izraelyje

ELTA 2017.11.27 17:04

Tel Avivo teismas pirmadienį nusprendė uždrausti „Uber“ paslaugas Izraelyje, nes šios įmonės vairuotojai neturi reikiamo draudimo.

„Jie vykdo privataus taksi veiklą, pažeisdami įstatymus“, – teigė Izraelio taksi darbuotojų sąjungos pirmininkas Yehuda Bar On.

„Jie kelia pavojų keleiviams, nes neturi draudimo. Kompanija priima darbuotojus, kurie nėra apmokyti ir kurie nėra atlikę oficialių testų“, – pridėjo jis.

„Uber“ teigia sustabdysiantys pavėžėjimo paslaugas Izraelyje, kurios yra žinomos kaip „UberDAY“ ir „UberNIGHT“. Tačiau programėlė toliau veiks šalyje – ja naudotojai galės išsikviesti įprastas taksi paslaugas.

JAV įmonė išgarsėjo visame pasaulyje bei šiuo metu veikia daugiau nei 600 miestų visame pasaulyje, bet pastaruoju metu „Uber“ įsipainiojo į visą eilę skandalų.

Praėjusią savaitę „Uber“ paskelbė, kad programišiai praėjusiais metais įsilaužė į bendrovės duomenų bazę bei pavogė 57 mln. vairuotojų ir naudotojų asmeninę informaciją. Šį incidentą kompaniją slėpė net metus.

Be to, „Uber“ veiklos modeliui nuolat priešinasi tradicinės taksi įmonės.

Į teismą „Uber“ taip pat nori paduoti ir Izraelio transporto ministerija, teigianti, kad kompanijos teikiamos pavėžėjimo paslaugos pažeidžia įstatymus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi