Verslas

2017.11.08 09:46

Darbą Lietuvoje pradėję TVF ekspertai vertins šalies ekonomikos tendencijas

LRT.lt 2017.11.08 09:46

Trečiadienį finansų ministras Vilius Šapoka susitiko su Tarptautinio valiutos fondo (TVF) misijos Lietuvai atstovais, kurie į Lietuvą atvyko kasmetinėms konsultacijoms. TVF ekspertai Lietuvoje dirbs iki lapkričio 13 d., skelbia ministerija pranešime žiniasklaidai.

Su naujuoju TVF misijos vadovu Lietuvai Borja Gracia ir kitais TVF atstovais finansų ministras aptarė Lietuvos ekonominę padėtį, fiskalinės politikos, valstybės biudžeto bei kitus aktualius klausimus.

„Daug dėmesio susistikime skyrėme kitų metų šalies biudžetui. Misijos nariams pristačiau, kuo jis ypatingas – socialiai jautriausias, pirmasis, kuriame radome visus reikalingus resursus įsipareigojimams tarptautiniams partneriams įgyvendinti, taip pat skatinsiantis verslumumą ir auginsiantis inovacijas šalyje. Misijos narius patikinau, kad į ekonomikos augimą žvelgiame toliaregiškai, todėl ta perteklinė biudžeto dalis bus atidėta į rezervą galimiems mažiau palankiems laikotarpiams“, – sako finansų ministras Vilius Šapoka.

TVF atstovai taip pat planuoja susitikti su kitų valstybės institucijų, Lietuvos banko bei privataus sektoriaus atstovais.