Verslas

2017.10.30 17:23

Nacionalinio stadiono griuvėsių apsaugai kasmet išleidžiama 50 tūkst. eurų

Sostinės valdžia paskelbė nebaigto statyti Nacionalinio stadiono Vilniuje, Ukmergės gatvėje, apsaugos paslaugų viešąjį pirkimą. Kompanija netrukus ketina pasirašyti sutartį su konkursą laimėjusia bendrove. Kasmet nebaigto statyti stadiono apsaugai vidutiniškai išleidžiama apie 50 tūkst. eurų, o iš viso tam išleista jau per trečdalį milijono eurų.

Nebaigto statyti stadiono apsaugos konkursą „Vilniaus vystymo kompanija“ skelbia dvejiems metams, tačiau kiek tam planuojama išleisti, neatskleidžiama. Sutartis dar nepasirašyta.

„Netrukus ketinama pasirašyti sutartį su konkursą laimėjusia bendrove, kuri pasirūpins nauja tvora ir stadiono apsauga dvejus metus. Kol vyksta viešųjų pirkimų procedūros, informacijos, susijusios su dalyvių pasiūlymais, atskleisti negalime“, – 15min atsakyme rašė savivaldybės įmonė.

Anot jos, bendrovė savivaldybės nurodymu objekto apsaugą užtikrina nuo 2010 metų ir vidutiniškai stadiono apsaugai išleidžiama apie 50 tūkst. eurų per metus. Tai reiškia, kad per visą šį laiką išleista apie 350 tūkst. eurų.

BNS spalio pradžioje skelbė, kad Nacionalinio stadiono Vilniuje koncesijos projekto konkursas buvo dar kartą pratęstas – potencialūs jo dalyviai preliminarius pasiūlymus turi pateikti iki gruodžio 8 dienos.

Nacionalinio stadiono koncesijos konkursas paskelbtas pernai rugsėjį, iki kovo 1-osios paraiškas pateikė du dalyviai – „KDS grupės“ įkurta įmonė „Vilniaus nacionalinis stadionas“ ir „Axis Industries“. Preliminarius pasiūlymus dalyviai turi pateikti iki spalio 23 dienos.