Naujienų srautas

Verslas2017.10.25 09:38

„Ryanair“ atideda kelionių bagažo pakeitimus

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ atideda kelionių bagažo pakeitimus iki kitų metų sausio. Pasak oro linijų, perkelti iš lapkričio naujų reikalavimų įsigaliojimą nuspręsta dėl gausių kelionių švenčių metų.

Šiuo metu airių oro linijos „Ryanair“ į lėktuvo saloną leidžia nemokamai įsinešti dvi rankines, tačiau dėl keleivių piktnaudžiavimo ir viršijamo svorio reikalavimų bendrovė skelbė griežtinanti taisykles. Anksčiau teigta, kad jau nuo lapkričio į lėktuvo saloną su savimi pasiimti bus leidžiama mažą rankinę, didesnę darbuotojai paims prie įlaipinimo vartų ir nemokamai perkels į bendrą bagažą.

Dabar „Ryanair“ tikina, kad pokyčiai įvyks sausio viduryje, siekiant neapsukinti kelionių švenčių metu, kai padidėja skrendančiųjų skaičius. Taip pat oro linijos trečdaliu sumažins registruojamo bagažo įkainius ir padidins leidžiamą svorį, siekdamos keleivius pripratinti registruoti lagaminus. Teigiama, kad keleiviams nesilaikant bagažo reikalavimų, užtrukdavo įlaipinimas ir dėl to vėluodavo skrydžiai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi