Verslas

2017.10.23 13:31

G. Armanis atskleidė savo kompanijos ateities planus

ELTA2017.10.23 13:31

Giorgio Armanio planuose – dalies jo aukštosios mados imperijos perkėlimas į neseniai įkurtą labdaringą fondą, siekiant išvengti kompanijos skilimo. Apie tai dizaineris teigė leidiniui „Corriere della Sera“.  

Praėjusiais metais 83-ejų G. Armanis įkūrė savo vardo fondą, kurį jis žada valdyti iki pat mirties. Dizaineris vis dar aktyviai veikia antroje didžiausioje Italijos madų grupėje, tačiau kol kas savo įpėdinio neįvardino.

„Mes sukūrėme mechanizmą, kuris skatins mano įpėdinius išlaikyti harmoniją ir kuris neleis, kad grupė būtų išpirkta arba išskaidyta“, – pirmadienį publikuotame interviu teigė G. Armanis.

Pats G. Armanis vaikų neturi, tačiau jo mados grupėje dirba dukterėčios Roberta ir Silvana, tuo tarpu jų pusbrolis Andrea Camerana yra valdybos narys.

Pagal planą, 0,1 proc. „Giorgio Armani“ akcijų turintis fondas prisiims didesnę akcijų dalį, teigia G. Armanis, neatskleisdamas konkrečios dalies. Tuo tarpu likusias akcijas valdys jo įpėdiniai, kurie savo dalis galės parduoti tik fondui.

2016 m. „Armani“ pajamos krito 5 proc. G. Armanis mano, kad pardavimai kris maždaug tiek pat šiemet ir kitais metais, o augti vėl pradės 2019 m.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt