Naujienų srautas

Verslas

2017.10.20 15:16

„Hanner“ užbaigė pirmąjį gyvenamųjų namų projektą prie „Žalgirio“ stadiono

Investicijų į nekilnojamojo turto projektus bendrovė „Hanner“ užbaigė pirmąjį gyvenamųjų namų projektą prie „Žalgirio“ stadiono. „Pilies apartamentuose“, pastatytuose 1,4 ha plote Vilniaus centre prie Neries, jau apsigyveno pirmieji naujakuriai. 

Iš 187 butų ir administracinių patalpų, įrengtų 7-iuose mažaaukštės statybos daugiabučiuose, pusė jau yra nupirkta. Pirkėjai greičiausiai išpirko brangiausius butus viršutiniuose namų aukštuose su vaizdu į upę ir Gedimino pilį – iš 16 brangiausiųjų butų liko vos 6. Antroje vietoje pagal populiarumą yra 3000 – 4000 eurų už kv. m. kainuojantys butai, kurių nupirktas kas antras. Šiuo metu didžiausią pasirinkimą turi tie pirkėjai, kurie „Pilies apartamentuose“ dairysis butų, kurių kaina už kvadratinį metrą prasideda nuo 2300 eurų.

Keturiuose A ir trijuose B energinės klasės namuose parduodami 1–4 kambarių butai, kurių plotas siekia 41–122 kv. m. Visus pastatus jungia dviejų lygių požeminė stovėjimo aikštelė, kurioje įrengtos 283 automobilių statymo vietos, automatinės automobilių numerių nuskaitymo sistemos. Antžeminėje sklypo dalyje sukurtos žaliosios ir poilsio zonos, pasodintas sakurų sodas.

„Pilies apartamentai“ yra vienas populiariausių premium segmento būsto pasirinkimų jau antrus metus iš eilės. Naujakuriai kaip didžiausius projekto privalumus, be išskirtinės miesto vietos, įvardija projekto modernumą, namuose pritaikytus dizaino ir techninius sprendimus: grindinį šildymą, nuotoliniu būdu nuskaitomus skaitiklius, medinius langus, protingų namų sistemas ir kt.“, – vardija Arvydas Avulis, UAB „Hanner“ valdybos pirmininkas.

„Pilies apartamentų“ teritorijoje taip pat yra įrengtos 1329 kv. m. administracinės patalpos. Jose įsikurs odontologijos, grožio, teisininkų paslaugas teikiančios įmonės. Iš viso į „Pilies apartamentų“ projektą UAB „Hanner“ investavo beveik 20 mln. eurų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi