Naujienų srautas

Verslas2017.10.17 21:56

„Malaysia Airlines“ vadovas pereina į „Ryanair“

ELTA 2017.10.17 21:56

Oro linijų „Malaysia Airlines“ generalinis direktorius antradienį pasitraukė iš savo pareigų, pranešdamas, kad pereina į Airijos pigių skrydžių bendrovę „Ryanair“. Tokia naujiena – dar vienas smūgis sunkumų drebinamai Malaizijos oro transporto bendrovei, kuri po dviejų katastrofų 2014 metais vis dar niekaip neatsigauna.

Peteris Bellewas paskirtas „Ryanair“ vykdomuoju operacijų direktoriumi, šioje bendrovėje jis yra dirbęs ir anksčiau. Airijos pigių skrydžių bendrovė neseniai išgyveno rimtą krizę, dėl kurios buvo atšaukti tūkstančiai skrydžių.

P. Bellewas buvo jau trečias vykdomasis Malaizijos oro linijų vadovas nuo 2014 metų, kai oro linijas sudrebino krizė dėl dviejų katastrofų: kovą mįslingai dingus MH370 reisu skridusiam bendrovės lėktuvui, o liepą sudužus MH17 skrydžiu skridusiam keleiviniam lėktuvui Rytų Ukrainoje.

Kaip teigiama „Ryanair“ pareiškime Londono akcijų biržai, P. Bellewas naujoje pozicijoje bus atsakingas už pilotų darbą.

„Malaysia Airlines“ išplatino trumpą žinutę apie „netikėtą P. Bellewu pranešimą“.

P. Bellewas „Malaysia Airlines“ generaliniu direktoriumi buvo paskirtas 2016 m. liepą, netikėtai atsistatydinus Vokietijos specialistui Christopheriui Muelleriui, pristačiusiam drastišką išlaidų mažinimo planą, pagal kurį buvo numatyta panaikinti tūkstantį darbo vietų.

„MH370“ ir „MH17“ katastrofos nustūmė ir taip nuostolingai dirbančias oro linijas ties bankroto riba.

P. Bellewas savo pranešime teigia „nekantraujantis grįžti namo į „Ryanair“ ir esąs pasiryžęs rimtiems naujiems iššūkiams.

Kol kas neskelbiama, kas pakeis P. Bellewu „Malaysia Airlines“ vadovo poste, bet oro transporto vežėja patikino, kad restruktūrizacijos planas ir „toliau bus įgyvendinamas pagal grafiką“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi