Naujienų srautas

Verslas2017.10.13 18:48

Krituliai daro įtakos ir kelių tiesimo bei rekonstrukcijos darbams

LRT RADIJAS, LRT.lt 2017.10.13 18:48

Skirtinguose šalies rajonuose tęsiantis lietui, Kelių direkcija teigia, kad gausiai iškritę krituliai daro įtakos ir kelių tiesimo bei rekonstrukcijos darbams – dalis jų stringa dėl per daug įmirkusio grunto.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos laikinasis direktoriaus pavaduotojas Eduardas Grinaveckas sako, kad daugiausia problemų kyla atliekant žvyrkelių tvarkymo darbus. Šiemet planuota sutvarkyti apie 600 kilometrų žvyrkelių. Tačiau, pasak E. Grinavecko, kol kas negalima prognozuoti, kada tiksliai darbai bus baigti.

Žemės ūkio ministerija kviečia žemdirbius kuo greičiau kreiptis į savivaldybes, kad būtų įvertinta, kokią žalą jie patyrė dėl lietaus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi