Verslas

2017.09.28 17:42

Dėl „tinklo problemų“ pasaulio oro uostuose – sumaištis

ELTA 2017.09.28 17:42

Keliuose pasaulio oro uostuose dėl programinės įrangos sutrikimų kilo tikra sumaištis, sutriko keleivių registravimas, kilo bėdų dėl bilietų užsakymų, informuoja BBC.

Keleiviai pranešė apie problemas Getviko, Paryžiaus Šarlio de Golio, Melburno, taip pat kai kuriuose kituose oro uostuose. Getviko oro uosto vadovybė dėl kilusių sutrikimų kaltina keleivių valdymo sistemą „Amadeus Altea“, tačiau patikino, kad šiuo metu problema pašalinta ir skrydžiai bus vykdomi laiku.

Kelios oro linijos naudojasi „Amadeus“ programine įranga, skirta reguliuoti išankstinius užsakymus ir keleivių registraciją. Tarp „Amadeus Altea“ klientų – ir „British Airways“, „Qantas“, „Southwest“ ir „Lufthansa“ oro linijos.

„Kai kurios oro linijos viso pasaulio mastu susidūrė su problemomis. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su jomis, kad kiek įmanoma greičiau jas išspręstume“, – sakė Hitrou oro uosto atstovas.

„Amadeus“ atstovas teigė: „Ketvirtadienio rytą kilo tinklo problemų, kurios sutrikdė kai kurias mūsų sistemas. „Amadeus“ technikos specialistai nedelsdami ėmėsi priemonių, kad kiek įmanoma greičiau nustatytų sutrikimo priežastį ir atnaujintų paslaugas. „Amadeus“ apgailestauja dėl visų nepatogumų, kurių patyrė mūsų klientai“.