Naujienų srautas

Verslas2017.09.19 07:05

„Ryanair“ direktorius tikina, kad skrydžių atšaukimai ateityje nepasikartos

ELTA 2017.09.19 07:05

Airijos pigių skrydžių bendrovėje „Ryanair“ susidariusi padėtis, kai artimiausiomis savaitėmis bus atšaukiama dešimtys skrydžių, ateityje daugiau niekada nepasikartos, tikina bendrovės generalinis direktorius Michaelas O`Leary.

Kaip anksčiau rašė BBC, „Ryanair“ per artimiausias šešias savaites žada atšaukti dešimtis skrydžių kasdien. To priežastis – nesusipratimas dėl atostogų tvarkaraščio, dėl kurio paprasčiausiai ėmė stigti pilotų.

„Ryanair“ paskelbė visą atšauktų skrydžių sąrašą, kuris dabar siekia mažiau nei po 50 skrydžių kasdien.

M. O`Leary pripažįsta, kad nesusipratimas padarys neigiamą įtaką bendrovės įvaizdžiui, tačiau tuo pat metu užtikrina, jog tokie atvejai ateityje daugiau nepasikartos.

„Ši problema 2018 m. nepasikartos. „Ryanair“ pilotų netrūksta – mes vasaros piko metu visiškai susitvarkėme su savo užduotimis“, – spaudos konferencijoje kalbėjo M. O`Leary, prieš pridurdamas, kad „šią betvarkę sukėlė pati kompanija“.

Avialinijos teigia, kad šis nesusipratimas kainuos apie 20 mln. eurų už kompensacijas ir dar 5 mln. prarastų pajamų už bilietus. Tačiau kai kurie analitikai pažymi, kad bendros išlaidos airių bendrovei gali būti dar didesnės.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi